Grafinis dizainas

Grafinis dizainasGrafinis dizainas – tai profesionalūs vizualiniai sprendimai verslui.

Šiais laikais, įvairūs grafiniai simboliai mus lydi kiekvieną dieną.

Reklaminiai stendai kuriuos matome gatvėse, logotipai kuriuos regime ant svarbių dokumentų darbe ar prekės ženklai ant produktų pakuotės, visa tai yra tik keletas priemonių skirtos atkreipti auditorijos dėmesį ir pasiekti tam tikrus komercinius tikslus.

Nors populiarėjant internetinei prekybai jų reikšmė tik dar labiau auga, ne visi verslininkai ryžtasi tinkamai investuoti į savo įmonės firminį stilių, svetainės dizainą, prekės ženklų ar logotipų kokybę.

Būtent šie aspektai yra svarbiausi norint tinkamai įkūnyti unikalų verslo balsą ir pasiųsti tinkamą žinutę potencialiems klientams.

Esu dizaineris kuris su įvairiais grafikos dizaino sprendimais dirba jau daugiau kaip dešimtmetį, todėl puikiai išmanau tai, kaip reikėtų kurti unikalų firminį stilių, efektyvius logotipus bei internetinės svetainės dizainą, bet kokiam verslui norinčiam išsiskirti savo nišoje.

Dizaino tendencijos keičiasi nuolat, todėl norint, jog jūsų naudojami grafiniai simboliai padėtų jums siekti komercinių tikslų, yra būtina šiuos pokyčius išmanančio specialisto akis.

Žemiau apie grafinio dizaino svarbą versle apskritai ir kokius pagrindinius darbus galiu atlikti aš.

Kodėl verslui toks svarbus grafinis dizainas?

Kaip minėjau prieš tai, šiais laikais grafinis dizainas – kur kas daugiau nei gražus simbolis matomas ant dokumentų ar reklama pastebėta praeivio.

Elektroninei komercijai įgaunant vis daugiau reikšmės, vizualinė kalba tampa vienas iš pagrindinių dalykų padedančių formuoti įmonės ryšį su potencialiais klientais ir įgyvendinti jūsų rinkodaros strategiją.

Žinoma, čia tai pat bus reikalingas kūrybiškas žmogus, kuris ne tik domisi naujosiomis grafinio dizaino tendencijomis, tačiau kartu turi per ilgus metus sukauptą techninių žinių bagažą.

Savo praktikoje niekuomet netaikau jokių šablonų ir į kiekvieno kliento užsakymą žiūriu individualiai. Manau, jog efektyviausia vizualinė kalba bus ta, kuri atspindės kiekvieno verslo išskirtinius bruožus ir pritaikyta konkrečiai nišai kurioje jis konkuruoja.

Kokias grafinio dizaino darbus galiu atlikti?

Firminis stilius

firminis stilius

Kuomet kalba eina apie firminį stilių, paprastai čia turima omenyje visuma į kurią įeina visa tam tikros bendrovės vizualinė kalba.

Tai gali būti jūsų kompanijos logotipas matomas ant vizitinės kortelės ar dokumentų, tam tikra spalvinė schema ar tekstiniai šriftai sutinkami jūsų interneto svetainių puslapiuose ir kiti dalykai.

Būtent firminis stilius yra pats pirmasis žingsnis nuo kurio ir turėtų būti kuriamas sėkmingas jūsų įmonės įvaizdis internete. Čia bus svarbu ne tik unikalios idėjos atspindinčios jūsų įmonę, tačiau visos vizualinės kalbos apgalvojimas iki pat smulkmenų.

Norint, jog vartotojas susidomėtų jūsų siūlomais produktais ir paslaugomis bei suformuotų teigiamą asociaciją su jūsų įmone, svarbu siekti vystyti įsimintiną ir lengvai atpažįstamą vizualinę kalba.

Tik tokiu būdu turėsite stiprų balsą rinkoje kuris siųs žmonėms jūsų norimą žinutę.
Žemiau, svarbiausi efektyvaus firminio stiliaus bruožai ir sudedamosios dalys:

Logotipų ir prekės ženklų dizainas

logotipų kūrimas

Viena iš kertinių bet kokio sėkmingo firminio stiliaus kūrimo dalių bus jūsų bendrovės logotipas.

Šis simbolis turėtų būti paremtas ta pačia filosofija kaip ir kitos jūsų vizualinės kalbos dalys ir siųsti aiškią žinutę potencialiems klientams.

Neretai įmonės logotipas yra ir jos prekės ženklas.

Jį galima sutikti bendrovės dokumentuose, interneto svetainėje, socialinių tinklų paskyrose, reklamos kampanijose ir t.t. Taigi, logotipas taip pat turėtų padėti jums parduoti.

Mano supratimu, efektyvus logotipas yra tas įkūnija įmonės tapatybę, pagrindines vertybes, tačiau tuo pačiu žmogui yra lengvai suprantamas ir įsimintinas. Būtent tokia filosofija yra grindžiamas mano logotipų kūrimas.

Pagrindiniai gero logotipo ar prekės ženklo bruožai yra:

WEB dizainas

svetainės dizainas

Internetinis verslas auga neįtikėtinais mastais, todėl kiekvienas verslas, nepaisant nišos kurioje yra konkuruojama, privalo rimtai žiūrėti į tai kokį balsą įmonė turi virtualioje erdvėje.

Po truputėlį internetas tampa ne vien papildomu būdu pasiekti klientus, tačiau iš esmės pagrindiniu sėkmę lemiančiu faktoriumi verslui.

Pagrindinis dalykas nuo kurio priklausys ar jūsų verslas bus konkurencingas elektroninėje erdvėje yra jūsų interneto svetainė.

Iš esmės nebūtų klaida į ją žiūrėti kaip į jūsų bendrovės reprezentaciją virtualioje erdvėje.

Su web dizainu dirbu jau daugelį, metų, todėl puikiai suprantu kas veikia efektyviausias ir kaip perteikti jūsų unikalumą įkūnijantį dizainą. Čia reikšmės turės ne tik vizualinis svetainės aspektas, tačiau ir jos patogumas naudoti, bendra struktūra ir kiti ypatumai kurių žmonės tikisi jūsų nišos svetainėse.

Į mane galite kreiptis ir tuomet, jeigu jau turite interneto svetainę, tačiau norėtumėte atsinaujinti jos dizainą. Tendencijos keičiasi, kartais net labai greitai, todėl norint išlikti pastebėtu, būtina pasirūpinti, jog jūsų svetainė visuomet tinkamai reprezentuoja jus.

Pagrindinės ypatybės kuriomis pasižymi geras svetainių dizainas yra:

seo paslaugos