Iliustracijos

iliustracijosIliustracijos – tai įvairūs grafinio dizaino sprendimai verslui, reklamai, spaudai ir kitoms paskirtims.

Šiais laikais, vizualinių simbolių reikšmė mūsų gyvenime yra išties nemaža.

Tinkamai paruošta iliustracija gali būti efektyvi priemonė norint kurti sėkmingą savo įmonės įvaizdį, vystyti reklamines kampanijas, ar tiesiog efektyviau perteikti norimą žinutę savo auditorijai .

Grafiniu dizainu užsiimu jau daugiau nei dešimtmetį, todėl puikiai žinau kokią reikšmę gali turėti efektyvi iliustracija versle ir ne tik. Tuo ši sritis man ir yra žavi, kadangi galimybės idėjoms ir jų įgyvendinimui čia iš esmės yra neribotos.

Visas iliustracijas atlieku skaitmeniniu būdu nuo eskizo iki pilnai išbaigto darbo kas leidžia daugumą sprendimų atlikti labai greitai, tačiau tuo pačiu išlaikant aukštą kokybę.

Kokiomis ypatybėmis turėtų pasižymėti modernus iliustracijų kūrimas?

Kaip užsiminiau pradžioje, laikausi nuomonės, jog šiais laikais grafiniai simboliai yra kaip niekad svarbūs mūsų kasdieniame gyvenime.

Ar tai būtų per televizorių pamatyta reklama, knygos viršelis patraukęs dėmesį knygyne, ar įmonės logotipas sutiktas svetainėje – visa tai yra tam tikru tikslu kurtos iliustracijos kurios atkreipia dėmesį ir sudomina žmogų.

Kaip pagrindinius principus nuo kurių priklauso iliustracijos efektyvumas yra:

  1. Paprastumas – nors tai padaryti ne visuomet būna lengva, efektyvia iliustracija laikyčiau tą kuri sugeba pasakyti daug naudojant nedaug elementų. Nesvarbu ar kalba eitų apie komercinę ar nekomercinę iliustraciją, pačios patraukliausios ir įsimintiniausi vizualiniai sprendimai dažniausiai būna labai paprasti.
  2. Tinkamai perteikta idėja – nors kūrybiškumas yra itin svarbu kuriant iliustraciją, taip pat svarbu per daug nenukrypti nuo pagrindinės minties. Jei, tarkime, esate verslo įmonė norinti iliustruoti savo teikiamas IT paslaugas, iliustracija turės žmonėms siųsti profesionalumo žinutę. Kalbant apie visiškai kitą sritį, tarkime, knygų viršelius, čia iliustracijoms būtų žymiai daugiau laisvės, tiesa, vėl gi, reikėtų gerai žinoti žinutę kuriame norime pasiųsti žmonėms.
  3. Šiuolaikiškumas – nors tai labiau susiję su verslu, efektyvi iliustracija privalo atrodyti šiuolaikiškai ir atitikti modernaus dizaino tendencijas. Tai kas gerai atrodė 2017 metais, nebūtinai bus patrauklu 2022 aisiais. Šį principą yra itin svarbu taikyti visame savo įmonės firminiame stiliuje.

Su kokiomis iliustracijomis galiu padėti?

Su grafiniu dizainu dirbu jau daugelį metų, todėl turiu patirties bei žinių dirbant su iliustracijomis įvairiuose kontekstuose.

Knygos, žurnalai bei kita spauda

briedisNesvarbu ar kalba eitų apie grožinę, edukacinę ar kitokio tipo literatūrą, tinkama iliustracija ne tik papuoš tekstą, tačiau kartu padės išsiųsti efektyvesnę žinutę skaitytojams.

Taip pat užsiimu ir su komercija susijusia spauda – vizitinėmis kortelėmis, lankstinukais, blanknotais ir pan.

Logotipai, emblemos, prekės ženklai

brc

Įmonės logotipas, emblema ar prekinis ženklas yra kur kas daugiau nei grafinis simbolis kurį naudoja įmonė.

Galima drąsiai sakyti, jog tai yra jūsų įmonės identitetą ir vertybes įkūnijantis dalykas, dažnai tiesiogiai prisidedantis prie bendros įmonės sėkmės ir vardo kūrimo.

Norint sukurti efektyvų prekės ženklą įmonei svarbu išmanyti ne tik naujausias dizaino tendencijas, tačiau kartu turėti pakankamai patirties ir techninių žinių dirbant su skirtingomis bendrovėmis.

Logotipai – viena iš mano stipriųjų pusių, todėl galite drąsite kreiptis dėl jums reikalingo sprendimo.

Firminis įmonės stilius

logintras

Vienas iš svarbiausių dalykų šiuolaikiniam verslui yra turėti aiškų savo balsą, nesvarbu apie kokią nišą eitų kalba.

Nors tokia iliustracija kaip logotipas yra vienas iš svarbiausių dalykų verslui, ne ką mažiau svarbus yra ir visas įmonės firminis stilius, vientisumas tarp visų jo naudojamų grafinių simbolių.

Apart minėto logotipo, taip pat galiu padėti su tokiais grafiniais elementais kaip naudojami šriftas, vizitinės kortelės, reklamų stilius ir daug kitų elementų.

Internetinių puslapių iliustracijos ir svetainės dizainas

autoking

Taip pat galiu padėti įvairiais svetainės dizaino klausimais. Dabartiniais laikais, interneto svetainė dažnai tampa pirmu potencialaus kliento susipažinimu su jūsų prekės ženklu ir verslu apskritai.

Padėsiu įgyvendinti efektyvų, į elektroninę komerciją orientuotą svetainės dizainą kuris atves klientų konversijas. Jį gali sudaryti iliustracijos, animacijos ir t.t.

seo paslaugos