Kiek šiais laikais kainuoja internetinių svetainių kūrimas?

kiek kainuoja svetainių kūrimas

Turėti tinkamo dizaino, funkcionalumo ir reprezentatyvią internetinę svetainę – praktiškai būtinybė dabartiniam verslui

Vis daugiau žmonių ieškantys jiems aktualių prekių, paslaugų ar informacijos tai daro tiesiog internete, todėl įmonės privalo pasirūpinti jog jos būtų matomos jų tikslinės auditorijos.

Didžiajai daliai jų, pilnai užtenka nedidelės, keletą puslapių ir nuotraukų turinčios svetainės, kuri ženkliai padidina verslo patikimumą ir konkurencingumą palyginus su kitais verslais kurie jos apskritai neturi.

Tiesa, rimtesniam svetainės projektui, dažnai būna reikalingos ne tik profesionalios grafinio dizaino paslaugos, tačiau ir unikalios funkcijos, optimizavimas paieškos rezultatams ir kiti panašūs darbai. Visi šie faktoriai lemia tai, jog svetainė kaina augs.

Šiandien, kiek maždaug kainuoja internetinės svetainės kūrimas verslui ir kokie yra pagrindiniai kainą lemiantys faktoriai.

Pagrindinis dalykas nuo kurio priklausys kaina – jūsų projekto specifikacijos

Jei skaitote šį straipsnį, greičiausiai ieškote atsakymo į klausimą „Kiek kainuoja internetinės svetainės kūrimas ar elektroninės parduotuvės kūrimas šiais laikais?“.

Iš tiesų čia vieno atsakymo nebus. Viskas priklausys nuo to apie kokio masto svetainę eina kalba ir konkrečių jos specifikacijų.

Patys pigiausi internetiniai puslapiai paprastai pažymės paprastu šabloniniu dizainu, keletu puslapių, supaprastintu atsiskaitymo mechanizmu ir kitomis panašiomis ypatybėmis kur darbo kuriant nėra daug.

Tiesa, jeigu kalba eina apie stambias, arba kitaip enterprise lygio verslo svetaines tuomet kaina gali laisvais skirtis net 5 ar 10 kartų dėl kur kas sudėtingesnių programavimo, integracijų ar dizaino darbų.

Prieš ieškant specialistų kurie galėtų atlikti svetainės kūrimo darbus, turėtumėte tinkamai įvertinti savo prioritetus svetainei, biudžetą kurį galite skirti, pagrindines svetaines funkcijas kurias norėtumėte matyti ir kitus aspektus.
Išgryninus savo viziją naująjai svetainei, su specialistų pagalba galėsite surasti optimaliausią variantą sau.

Paprastai pagal dydį, svetainių projektai yra skirstomi į:

Ar pigiau bus tiesiog atnaujinti seną svetainę?

Kai kurie verslai jau turi susikūrę jiems tinkančias internetines svetaines iš seniau, tačiau jaučia būtinybę atnaujinti svetainės dizainą ir kitas ypatybes kurios leistų pajėgiau konkuruoti savo rinkoje.

Jei tokioje situacijoje yra ir jūsų įmonė, vertėtų pasvarstyti ir apie svetainės atnaujinimo paslaugas kurios paprastai būna pigesnės nei visiškai naujos svetainės kūrimas.

Žinoma prieš imantis tokių darbų, labai svarbu įvertinti kokioje situacijoje yra jūsų svetainė.

Jei esate patenkite svetainės funkcionalumu, sulaukiamu lankytojų skaičiumi, portalas neturi programavimo klaidų kurios trukdytų užimti geras pozicijas paieškos sistemoje, tuomet tikrai pakaktų svetainės atnaujinimo pakeičiant jos dizainą ar kitus aspektu.

Tiesa – jei svetainėje trūksta daug funkcijų, reikia atnaujinti daug programinės įrangos ir taisyti įvairias klaidas, viskas gali kainuoti tikrai nemažai. Tokiu atveju gali net labiau apsimokėti tiesiog pradėti viską nuo nulio.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptariau tai kiek maždaug šiais laikais kainuoja naujos verslo svetainės kūrimas. Iš esmės čia pagrindiniai dalykai bus dizaino ir programavimo darbai bei bendros jūsų ambicijos svetainei.

Priklausomai nuo to kokios rinkos verslas esate, gali pilnai pakakti ir nedidelės verslo svetainės turinčios tik pagrindinius dalykus. Kalbant apie didesnes, enterprise lygio svetaines, natūralu, jog kaina bus žymiai didesnė, kadangi čia jau bus reikalingi unikalūs sprendimai.

seo paslaugos