Pakuotės dizainas. Kokia jo reikšmė auginant savo prekės ženklą?

pakuotės dizainas

Pakuotės dizainas – aktualus bet kokiam savo prekes parduodančiam ar planuojančiam tai daryti verslui. Nebūtų klaidinga teigti, jog pakuotė paprastai yra pirmoji vartotojo pažintis su jūsų prekiniu ženklu, todėl tai kaip savo produktą pateiksite turės tiesioginės reikšmės pirkėjo sprendimui įsigyti tai ką siūlote.

Apart to, dizaino aspektas taip pat gali padėti jūsų verslui išsiskirti iš kitų ir įgauti unikalų balsą tose rinkose kur konkurencija yra išties nemaža bei padėti pasiekti kitų naudingų įmonei tikslų.

Šiame straipsnyje kiek plačiau aptarsiu pakuotės dizainą ir jo reikšmę produktais prekiaujančiam verslui, efektyvaus pakuotės dizaino ypatybes bei tai koks ryšys sieja jūsų prekių pakuotes bei įmonės logotipą.

Jei siekite efektyvesnės įmonės vizualinės, jus gali dominti mano logotipų kūrimas ar kitos grafinio dizaino verslui paslaugos. Taip pat su manimi galite susisiekti konsultacijai dėl savo pakuočių dizaino.

Įvairiais komercinio pobūdžio grafikos sprendimais užsiimu jau daugiau kaip 10 metų, todėl puikiai išmanau efektyvios vizualinės kalbos verslui niuansus. Kartu jūsų dėmesiui – mano logotipų pavyzdžiai.

Įmonės logotipo reikšmė pakuotės dizaine

Logotipas – iš esmės yra pagrindinis įmonės vizualinės kalbos elementas. Tai nėra vien grafinis simbolis kurį žmonės sutinka verslo internetinėje svetainėje, reklamose ar pan. Už jo slypi ir bendrovės unikali tapatybė, reprezentuojamos vertybės, o svarbiausia – jis yra ir jos prekinis ženklas.

Atsižvelgus į jūsų įmonės komunikacinį stilių, tinkamai į prekės pakuočių dizainą inkorporuotas logotipas atliks svarbų vaidmenį užtikrinant, jog žmonės lengviau įsimins jūsų prekinį ženklą ir atpažins po juos parduodamas jūsų prekes.

Žinoma, čia didelės reikšmės turės ir pats logotipo dizainas. Iš ilgametės patirties dirbant su įvairių verslo sričių klientais galiu drąsiai sakyti, jog pats efektyviausias logotipas yra tas kuris pasižymi paprastu, įsimintinu dizainu ir atspindi unikalias įmonės įkūnijamas vertybes.

Sekančioje sekcijoje – plačiau apie efektyvaus pakuočių dizaino ypatybes.

Kokios yra gero pakuotės dizaino ypatybės?

Mano manymu, efektyvus pakuotės dizainas pasižymi šiomis ypatybėmis:

Susipažinus su efektyvaus pakuočių dizaino ypatybėmis, galime pasigilinti ir į tai kokius tikslus jūsų verslui gali padėti pasiekti tinkamo dizaino pakuotė.

Kokius verslo tikslus gali padėti pasiekti tinkamas pakuotės dizainas?

Pagrindiniai dalykai kuriais tinkamas pakuotės dizainas gali pasitarnauti yra:

  1. Atkreipti pirkėjo dėmesį – geras pakuotės dizainas visuomet atkreips pirkėjo dėmesį ir išskirs jį iš kitų panašių prekių esančių parduotuvės lentynose. Patraukli ir praktiška pakuotė kartu suteiks ir didesnius šansus tą prekę parduoti. Tai yra itin svarbu kuomet kalba eina apie rinkas kur konkurencija – milžiniška.
  2. Suteikti svarbiausią informaciją – nesvarbu ar kalba eina apie maisto produktus, valymo, automobilių priežiūros ar kosmetikos priemones, paprastai žmonės svarstydami ar įsigyti prekę ar ne, ant pakuotės ieškos jiems reikalingos informacijos – prekės paskirties, naudojimosi instrukcijos, privalumų ir pan. Aiškiai pateikus šią informacija, taip pat didės šansai ją parduoti.
  3. Auginti jūsų prekės ženklo žinomumą – efektyvus pakuotės dizainas yra svarbus ne tik atkreipiant žmogaus dėmesį pirmą kartą, tačiau ir auginant jūsų prekės ženklą apskritai. Jei įsigytas produktas pirkėjui patiks, jis patraukliai atrodžiusią tikrai prisimins ir greičiausiai pagal jos savybes vėl ieškos prekės parduotuvės lentynoje. Taip po truputėlį formuosis lojali klientų bazė, o jūsų pakuotės dizainas taps neatsiejama jūsų prekės ženklo dalimi.

Pabaigai

Geras pakuotės dizainas yra kertinė, bet kokio, tam tikras prekes parduodančio verslo dalis.

Galima sakyti, jog šis prekės aspektas ne tik daro tiesioginę įtaką žmogaus sprendimui įsigyti siūlomą produktą, tačiau taip pat padeda išsiskirti verslui iš kitų ir su laiku auginti lojalią prekiniam ženklui klientų bazę.

Dėl šių priežasčių, būtina skirti pakankamai dėmesio patraukliai ir funkcionaliai pakuotei kuri tinkamai reprezentuos jūsų verslą.

seo paslaugos